Akcie a špeciálne ponuky

Akcie a špeciálne ponuky

Zameranie a cenová ponuka ZADARMO

U nás získavate zameranie Vašej strechy, poradenstvo a konzultáciu úplne ZDARMA. Navrhneme Vám vhodné riešenia s dodržaním technických noriem a zásad, a v neposlednom rade aj odporúčaní samotných výrobcov strešných krytín a doplnkov. Na základe zamerania a výberu typu a tvaru strešnej krytiny Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, samozrejme taktiež ZDARMA.
Pravidelná kontrola strechy

Dovoz zdarma

V prípade objednávky strešnej krytiny nad minimálny limit, ktorý je uvedený v našej produktovej ponuke pri jednotlivých produktoch, je dodanie úplne ZDARMA.
Pravidelná kontrola strechy

Garancia najvýhodnejšej ceny

Garantujeme Vám najvýhodnejšiu cenu na trhu.
Pravidelná kontrola strechy

Záruka až do 50 rokov

Naše produkty sú vysoko kvalitné a preto môžeme garantovať ich funkčnosť rozšírenou zárukou až do 50 rokov!
Pravidelná kontrola strechy
Ďalšie informácie ktoré sa môžu hodiť...

Nová strecha na kľúč

Najjednoduchšia a najpohodlnejšia cesta k novej streche, vďaka ktorej ušetríte nielen svoj vzácny čas, ale aj nezanedbatelné finančné prostriedky, a to všetko bez starostí a zbytočných stresov.

Cenový rozpočet

Požiadajte o cenový rozpočet v pohodlí Vášho domova a získajte ZDARMA prehľad o finančnej náročnosti Vašej novej strechy alebo ostatných požadovaných služieb ešte dnes.

Rekonštrukcie striech

Každý typ strešnej krytiny má svoju obmedzenú životnosť, a preto je ideálne začať rekonštrukciu ešte predtým než sa jej dôsledky prejavia v plnej miere, čím sa zabráni ďalším škodám na objekte.
Partnery

Kde nás nájdete

Kancelária:
Okoličianska 63/61
Liptovský Mikuláš
031 04

Prevádzková doba:
Pon - Pia: 08:00 - 15:30

Telefón:
0907 707 934
Kancelária UniDACH

O nás

Značka UniDACH je zavedeným synonymom pre výborný pomer kvality a ceny strešných produktov a služieb. Veľký výber kvalitných strešných krytín a doplnkov spolu s možnosťou využitia komplexného balíka služieb, s nej robí ideálneho partnera pre stavbu Vašej novej strechy. Medzi najčastejšie realizované projekty patria rekonštrukcie starších striech rodinných domov, ale aj hospodárskych či administratívnych budov.

Naše služby môžete využiť najmä v mestách a okolitých obciach: Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Ružomberok, Martin, Dolný Kubín, Námestovo, Trstená, Nižná, Tvrdošín a podľa dohody aj na celom území SR.
© 2013 - 2019 UniDACH - Všetky práva vyhradené. Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov je zakázané.
Orgán dozoru alebo dohľadu: Slovenská obchodná inšpekcia so sídlom v Žiline pre Žilinský kraj, Predmestská 71, P.O. Box B-89; 011 79 Žilina 1