Array

Cenový rozpočet

Požiadajte si o svoju cenovú ponuku ešte dnes
Rekonštrukcia, či stavba novej strechy je pomerne zložitou záležitosťou a preto je pochopitelné, že nie každý človek musí chápať jej náležitosti a postupy. Pomôžeme Vám s celým procesom, od samotného výberu vhodných materiálov až po celkovú montáž. Zabezpečíme všetko potrebné, vrátane demontáže a odvozu vzniknutého odpadu z Vašej starej strechy. V prípade potreby a Vašich požiadavok počas montáže strechy opravíme komín či bleskozvod, zrenovujeme obklad podhľadov a ďalších častí strechy. Vypracovanie cenového rozpočtu je nezáväzné a samozrejme úplne zdarma.

Vaše plány

Prosím, poskytnite nám základné údaje o Vašom projekte.

Rozmery a iné podklady

Ak disponujete rozmermi, či už vo forme projektu, alebo aj jednoduchého náčrtu, nahrajte nám ho tu, prosím. V prípade, že máte už vypracovanú cenovú ponuku od konkurenčnej spoločnosti, radi Vám ju vylepšíme.

Chcem nahrať rozmery strechy

Pridať ďalšiu prílohu
Chcem nahrať konkurenčnú cenovú ponuku

Pridať ďalšiu prílohu

Mám predbežný záujem o...

Vyberte si okruh Vášho záujmu o produkty či služby a v prípade, že máte ďalšie požiadavky ktoré tu nie sú uvedené, môžete ich podrobne rozpísať.

Kontaktné údaje

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje na ktoré Vás budeme môcť kontaktovať.

(V tvare 09XX...)
Vaše údaje sú počas prenosu bezpečne zašifrované, a budú použité iba na spracovanie cenového rozpočtu a nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane.
Ďalšie informácie ktoré sa môžu hodiť...

Prečo si vybrať nás?

Proces výberu a realizácie novej strechy je pre bežného človeka často náročnou úlohou. Avšak so spoľahlivým a skúseným partnerom bude celý tento proces hračkou.

Je čas na výmenu strechy?

Každá strecha bez ohľadu na jej druh a zloženie má svoju obmedzenú životnosť, po ktorej je nutná jej výmena či kompletná rekonštrukcia. Týka sa to aj Vašej strechy?

Slovník pojmov

Strácate sa v rôznych technických pojmoch a technických výrazoch? Prezrite si tie najčastejšie používané s ktorými sa môžete stretnúť počas výberu Vašej novej strechy alebo služieb.

Kde nás nájdete

Kancelária:
Zápotockého 1381
Liptovský Mikuláš
031 01

Prevádzková doba:
Pon - Pia: 08:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 11:00

Telefón:
0907 707 934
0903 158 109
Kancelária UniDACH

O nás

Značka UniDACH je zavedeným synonymom pre výborný pomer kvality a ceny strešných produktov a služieb. Veľký výber kvalitných strešných krytín a doplnkov spolu s možnosťou využitia komplexného balíka služieb, s nej robí ideálneho partnera pre stavbu Vašej novej strechy. Medzi najčastejšie realizované projekty patria rekonštrukcie starších striech rodinných domov, ale aj hospodárskych či administratívnych budov.

Naše služby môžete využiť najmä v mestách a okolitých obciach: Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Ružomberok, Martin, Dolný Kubín, Námestovo, Trstená, Nižná, Tvrdošín a podľa dohody aj na celom území SR.